ציורי קיר וגרפיטי

כולנו רוצים ליהנות מחדר נעים ושמח שיעלה חיוך על פנינו בכל פעם שניכנס אליו. הדבר נכון במיוחד עבור ילדים ובני נוער, אשר חדרם בבית הוא הממלכה הפרטית שלהם והמסגרת הלימודית הוא מקום בו הם שוהים חלק ניכר מהיום. טופ ארט מציעה להפוך כל חדר לחלום, באמצעות ציור קיר מרהיב. תוכלו לבחור מתוך מגוון העיצובים שלנו, או לבקש ציור מיוחד.

ציור על קיר לגני ילדים ומוסדות

ידוע לכל כי סביבה אסתטית יוצרת אנרגיה טובה ושמחה . לכן, גני ילדים ומוסדות אחרים, פונים אלינו ומזמינים ציור על קיר, על מנת להעניק לילדים מרחב יצירה ולמידה מזמין, מקום אליו ישמחו לשוב בכל בוקר. ניתן לבחור בנושא אחיד לכל חלל הגן או בית הספר, למשל דמויות מסרט או סדרה מסוימת, או לבחור במספר נושאים שונים. ישנו כמובן גם מבחר של צבעים ססגוניים, כאשר בטופ ארט, אנו מקפידים לעבוד עם הצבעים האיכותיים ביותר, אשר הנם גם עמידים בשמש כך שניתן כמובן להמשיך את הקסם של ציורי גרפיטי גם בחצר.

ציורי גרפיטי לילדים

כל ילד חולם על חדר קסום שבו יהיה לו נעים ללמוד ולארח חברים. רוצים להפתיע את בנכם/בתכם במתנה נפלאה? פנו אלינו ונסייע לכם להעניק באהבה. אנחנו, בטופ ארט, מציעים מבחר רב של ציורי קיר ומגשימים כל רעיון לציור או כיתוב על הקיר. תוכלו לבחור מתוך מאגר העיצובים שלנו, או לתת לנו רעיון משלכם. מגוון האפשרויות רחב מאוד, למשל ציור קיר של דמות אהובה מסרט או סדרה: פיטר פן, פו הדב, בת הים הקטנה ועוד. רוצים להפוך את החדר כולו לאגדה? הכירו לנו את הדמויות מתוך ספר שהילד אוהב והאמנים שלנו יהפכו את החדר לסיפור!

רוצים לקבל עוד מידע? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם